Lista produktów według marki Dickies

Dickies to wielka marka produkująca oryginalną amerykańską odzież roboczą, która jest odporna na zużycie i bardzo wytrzymała oraz młodzieżową odzież typu streetwear.

Williamson-Dickie Mfg. Co. od 1922 roku produkuje ubrania, które świetnie sprawdzają się podczas pracy w najbardziej wymagających warunkach w Ameryce. W Fort Worth, mieście z którego pochodzi marka Dickies, Ameryka jest tak amerykańska, jak pickupy na drogach Texasu. Odwierty naftowe, które w dużym stopniu przyczyniły się do wzbogacenia się tej okolicy, zlokalizowane są zaraz za rogiem, a ciężką pracę ludzie mają tam we krwi. Tutejsi pracownicy od niepamiętnych czasów zdawali się na oryginalne ubrania Dickies, a tym samym doprowadzili do tego, że założyciele firmy, C.N. Williamson und E.E. Dickie, stali się bossami największej firmy produkującej odzież i wyposażenie robocze na świecie.

Obecnie Dickies znane jest również poza granicami Ameryki jako marka odzieży ulicznej (Dickies Streetwear), a jej popularność ciągle rośnie.

Brandsplanet.pl jest oficjalnym sprzedawcą tej marki w Polsce. Znajdziecie u nas tylko oryginalne produkty w najnowszych kolekcjach w super cenach. Nie znalazłeś jakiegoś modelu ciuchów Dickies który sobie upatrzyłeś? Daj znać, postaramy się ściągnąć go specjalnie dla Ciebie.

Filtry aktywne