Lista produktów według marki Dakine

DA KINE w slangu hawajskim oznacza THE BEST i z takiego założenia wyszedł Rob Kaplan zakładając firmę w 1979 roku na wyspie Maui, na Hawajach. Głównym celem firmy było produkowanie najlepszej jakości sprzętu i akcesoriów dedykowanych sportom ekstremalnym. Hawaje to kolebka surfingu, więc firma swoje pierwsze kroki stawiała właśnie w tej dyscyplinie sportu – rozpoczynając produkcję leashy surfingowych, które już wkrótce stały się hitem na całym świecie. To właśnie leash wyznaczył standardy Dakine: innowacyjny wzór, trwałość i jakość. Niebawem do firmy zwracają się profesjonalni windsurferzy i już wkrótce powstają pierwsze dopasowane foodstrapy czy siodełkowe trapezy. Marka zyskuje opinię innowacyjnej, a jej produkty zostają uznane za trwałe i stylowe. Dzięki temu wkrótce zdobywa kolejne rynki, między innymi snowboardowy. W chwili obecnej Dakine produkuje odzież, rękawiczki, czapki, torby, plecaki, piórniki, portfele i różnego rodzaju akcesoria dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych.

Sklep Brandsplanet.pl jest oficjalnym sprzedawcą marki Dakine w Polsce. Znajdziesz u nas tylko oryginalne plecaki, piórniki, portfele, ciuchy i inne akcesoria Dakine z najnowszych kolekcji tej marki.

Plecaki Dakine

Jeżeli raz kupiliście plecak tej marki to wiecie że będziecie do niej wracać zawsze. Plecaki Dakine należą do najwytrzymalszych, posiadają wiele ciekawych rozwiązań praktycznych a stylistyka zawsze podąża za najnowszymi trendami mody. Potrzebujecie plecak do szkoły, na wycieczki, na rower czy do pracy? U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Piórniki Dakine

Oferta skierowana dla młodszej grupy naszych Klientów. W szkole czy na uczelni piórnika zabraknąć nie może, więc wychodząc na przeciw Waszym potrzebom oferujemy Wam pełny przegląd tego co Dakine oferuje dla uczniów i studentów. Bogate wzornictwo, ciekawe rozwiązania praktyczne to cechy piórników Dakine.

Filtry aktywne