Lista produktów według marki DC

DC Shoes Co USA - to ceniony amerykański producent odzieży, obuwia i akcesoriów dla fanów streetwear'u, skateboardingu, BMX czy sportów motorowych. Firma została założona w 1989 roku przez znanego w świecie motorsportu Kena Blocka oraz Damona Waya - starszego brata Denny'ego - gwiazdora skateboardingu. Firma w początkach swojego istnienia nazywała się "Eightball" i zajmowała się projektowaniem t-shirtów dla skateshopów. Po pewnych problemach prawnych z nazwą zmienili ją na Droors Clothing Shoe Co i pod tym brandem zaczęli odnosić sukcesy na rynku amerykańskim, produkując ubrania i obuwie głównie dla skate'ów. Ich bardzo śmiałe kampanie reklamowe (łącznie z wydaniem DVD o nazwie DCVideo) rozpowszechniło markę na całym świecie, co doprowadziło do sprzedaży i wciągnięcia marki pod rządy firmy Quiksilver. Kolejne lata to kolejne trafione pomysły takie jak kolekcja dla snowboardzistów pod nazwą "Dub Snowboard Clothing", czy też inwestycja w magazyn "Blunt Snowboard Magazine", które doprowadziły firmę na szczyty popularności i przyniosły krociowe zyski. Dodatkową sławę przysporzyło sponsorowanie znanych gwiazd sportu, m.in. Crisa Cole’a, Travisa Pastrana, Danny’ego Way’a czy Roba Dyrdeka. Obecnie firma jest warta dziesiątki milionów dolarów, prowadząc szeroką sprzedaż na całym świecie. Sklep BrandsPlanet.pl jest oficjalnym sprzedawcą marki DC Shoe w Polsce. Na naszych półkach znajdziecie bez problemu takie rzeczy jak:

Buty DC Shoe

Obuwie na każdą porę roku, przeznaczone dla osób nie tylko lubiących skateboarding, ale też dla osób ceniących sobie wygodę noszenia i bardzo wysoką jakość wykonania. Buty występują w wersjach na każdą porę roku i są cenione za wysoką trwałość i estetykę wykonania.

Plecaki DC

Plecaki do szkoły, na wycieczkę czy dla sportowców. Wyposażone w zapinane kieszenie i różne dodatki jak na przykład mocowanie deskorolki. Chcesz schować bezpiecznie laptopa? Nie ma problemu. Ciekawa kolorystyka i wysoka jakoś wykonania to cechy charakterystyczne dla plecaków tej marki.

Koszulki DC

Ciekawe wzory i kroje, kolekcje dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Wysoka jakość i duże gramatury gwarantują trwałość produktu.

Filtry aktywne