Lista produktów według marki Quiksilver

Quiksilver – australijska firma surfingowa działająca od 1969 roku i do tej pory wiodąca prym wśród producentów odzieży i akcesoriów dla amatorów sportu i nie tylko. Ambasadorami marki są światowej sławy sportowcy, między innymi: Kelly Slater (surfing), Tony Hawk (skateboarding), Travis Rice (snowboarding) oraz Candide Thovex (freeskiing).

Jakie były początki firmy? Zaczęło się od pomysłu na funkcjonalne boardshorty dla surferów. Charakteryzowały się tym, że nawet w najcięższych warunkach spodenki przysłowiowo nie zjeżdżały z tyłka, ale pozostawały cały czas na swoim miejscu. Zapewniały swobodę ruchów i były wykonane z wytrzymałej, szybkoschnącej bawełny. Nie wszyscy wiedzą, że na pierwszych modelach boardshortów widniało logo łabędzia. Niedługo potem zastąpione obecnym - charakterystyczne połączenie morskiej fali z ośnieżonym szczytem górskim mające „symbolizować” pasję do aktywnego stylu życia.

Niebywały sukces skłonił do dalszych poszukiwań i wyzwań. Firma zaczęła produkować bezpieczne dobre jakościowo deski surfingowe, ubrania, akcesoria, a także obuwie. Z biegiem czasu otworzyła się również na inne sporty poza surfingiem, między innymi snowboard, narciarstwo czy skateboard. Firma dynamicznie się rozwija, w 2004 roku przejmuje DC Shoes, a 4 lata później wypuszcza pierwszą damską kolekcję.

Quiksilver to marka o wielu twarzach, reprezentująca sobą najlepszą jakość produktów i wykonanie.

Filtry aktywne