Lista produktów według marki Roxy

ROXY – młodsza siostra Quiksilvera, powstała w 1990 roku w słonecznej Kalifornii. Jest to marka dedykowana wyłącznie dla kobiet i przez nie tworzona. To właśnie dzięki pomysłowi, żeby firmą kierowały same kobiety, Roxy odniosła niebywały sukces.

Podobnie jak jej starszy brat Quiksilver, Roxy wywodzi się z kultury surferskiej. Charakterystyczne logo w kształcie serca podbiło nie jedno prawdziwe. Pierwszym i zarazem oszałamiającym sukcesem firmy były kostiumy kąpielowe. Trzy lata później powstały pierwsze boardshorty. Elastyczne, idealnie dopasowane do figury wkrótce stały się nieodłącznym elementem kobiecego surfingu.

W roku 1994 Lisa Andersen – panująca mistrzyni świata w surfingu staje się pierwszym członkiem zespołu Roxy. Trzykrotnie zdobywa tytuły mistrzowskie, a w raz z nimi Roxy zyskuje światową sławę. Roxy sponsoruje wiele imprez sportowych dla kobiet zarówno profesjonalistek jak i amatorek na całym świecie.

Roxy to globalna marka oferująca kobietom produkty – sprzęt sportowy, obuwie, odzież, akcesoria, japonki Roxy – w każdym aspekcie ich aktywnego życia. Ciekawy design i wspaniała kolorystyka czynią ją niepowtarzalną. Odważna, zabawna, pewna siebie i naturalnie piękna! To cechy charakteryzujące kobietę, która decyduje się wejść w świat Roxy!

Filtry aktywne