WYMIANA

 

Klient ma prawo wymienić zakupiony produkt w terminie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki.

 

By wymienić produkt, wystarczy wysłać wiadomość na adres sklep@brandsplanet.pl z informacją jaki produkt ma zostać wymieniony, wskazać inny rozmiar lub model dostępny w sklepie,  następnie jak najszybciej wypełnić formularz wymiany towaru dostępny pod adresem: https://brandsplanet.pl/dokumenty/formularz-wymiany-towaru.pdf, dołączyć oryginalny paragon lub fakturę VAT i odesłać na adres: BrandsPlanet.pl, ul. Bandrowskiego 14 33-100 Tarnów

  Twoja wiadomość e-mail, pozwoli nam zarezerwować wybrany przez Ciebie towar.

Odesłany towar powinien być w stanie niezmienionym, dlatego sugerujemy z rozwagą przymierzać odzież czy akcesoria a buty mierzyć na miękkim podłożu (np. dywanie).

 

Koszt odesłania towaru do BrandsPlanet.pl pokrywa Klient (nie przyjmujemy paczek za pobraniem).

 

Koszt wysyłki wymienionego towaru wynosi (na terenie Polski) 20zł dlatego wraz z odesłaniem towaru, prosimy o wpłatę 20zł na konto:  BrandsPlanet.pl, nr konta Nest Bank: 50 1870 1045 2078 1079 1552 0005.

 

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

 

Klient ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od dnia doręczenia przesyłki.

 

By dokonać zwrotu, wypełnij formularz zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) dostępny pod adresem: https://brandsplanet.pl/dokumenty/formularz-zwrotu-towaru.pdf i prześlij go jak najszybciej na adres sklep@brandsplanet.pl,  następnie zapakuj zwracaną rzecz, dołącz oryginalny paragon lub fakturę VAT oraz podpisany formularz i odeślij na adres: BrandsPlanet.pl, ul. Bandrowskiego 14 33-100 Tarnów

Odesłany towar powinien być w stanie niezmienionym, dlatego sugerujemy z rozwagą przymierzać odzież czy akcesoria a buty mierzyć na miękkim podłożu (np. dywanie).

 

Zwrot zapłaconej kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane w formularzu konto bankowe, w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy i po dostarczeniu towaru do sklepu BrandsPlanet.pl. Jeśli płaciłeś za przesyłkę i wybrałeś sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy dostępny w sklepie (paczkomaty InPost), sklep BrandsPlanet.pl nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych dodatkowych kosztów.

Zwracany towar odsyłasz do BrandsPlanet.pl na własny koszt (nie przyjmujemy paczek za pobraniem).

 

REKLAMACJE

 

Klient ma prawo reklamować produkt jeżeli kupiony produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie nowe produkty, które zamawiamy u autoryzowanych dystrybutorów oraz u najlepszych producentów.

 

Jeśli jednak, po otrzymaniu przesyłki dostrzeżesz wadę towaru, jak najszybciej wyślij go do nas. Wypełnij formularz reklamacji towaru, dostępny pod adresem: https://brandsplanet.pl/dokumenty/formularz-reklamacji-towaru.pdf,  dołącz oryginalny paragon lub fakturę VAT i odeślij na adres: BrandsPlanet.pl, ul. Bandrowskiego 14 33-100 Tarnów

 

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do sklepu.

 

Reklamacji podlegają wady ukryte powstałe z winy producenta.

 

Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku naturalnego zużycia, uszkodzenia mechanicznego (np. rozerwanie czy otarcie), uszkodzenia powstałego w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji, uszkodzenia powstałego na skutek użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem oraz uszkodzenia powstałego wskutek złego przechowywania.

 

W przypadku uzasadnionej reklamacji, uszkodzony produkt  zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

 

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji  koszt odesłania towaru ponosi Klient.

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.